КАТАЛОГ

Плаття, що підкреслюють жіночність та демонструють характер, — коктейльні сукні від бренду Olya Mak

Коли жінка прагне привернути увагу, когось вразити — вона віддає перевагу сукні. І частіше за все це зовсім не вечірнє вбрання — занадто офіційне та помпезне. Вона обирає щось вільніше і розкутіше, але одночасно кокетливе та чарівне — коктейльне плаття. Це універсальний варіант жіночого одягу, що ідеально пасує і для відвідування визначних подій, і для невимушеного побачення. Така сукня може бути яскравою, блискучою, прикрашена пір’ями та бісерними візерунками, або ж навпаки: стриманою, витриманою в пастельних тонах, у вигляді футляру чи із сором’язливою спідницею-кльош, що прикриває коліна. 

Завдяки такому різноманіттю, невимушеності вбрання, та невибагливості (адже плаття формату коктейль потребує мінімум прикрас або може й зовсім обійтися без них), коктейльні сукні часто обирають для випускних вечорів. Вони досить офіційні для урочистих подій і водночас надзвичайно зручні для танців. Якщо ви слідкуєте за модними тенденціями або ж віддаєте перевагу класиці, цінуєте якість та розумієтеся на стильному одязі, каталог випускних суконь від бренду Olya Mak — приємно вразить вас. Витончені моделі ніжних відтінків, що охайно окреслюють лінію талії, мережані плаття на бретельках, сукні із пишними спідницями та елегантними корсетами, а також багато інших вражаючих моделей.

Характерна риса, що об’єднує колекцію коктейльних суконь від Olya Mak — відсутність зайвого оздоблення, ідеальне поєднання кольорів, тканин, використання сучасних принтів і ніяких перебільшень. Однотонні тканини прекрасно поєднуються із великим мереживом, темний мерехтливий оксамит — із костюмною тканиною або тоненькою атласною чи мереженою стрічкою. Неповторні коктейльні сукні на випускний, що здатні підкреслити особливість кожної дівчини та зробити вечір неперевершеним, адже всі погляди будуть привернуті до неї.

Сукні від виробника жіночого вбрання ТМ Olya Mak — одяг, що розкриває сутність, підкреслює зовнішню красу та допомагає розкритися внутрішньо.