ПРО НАС

Бренд ОLYA МAK включає декілька ліній: OM Wedding, OM Evening, OM Jumpsuits, OM Cocktail, OM Casual, OM Mother.

Місія бренду - показати, що кожна жінка особлива та унікальна. Тому ми створили ідеальне місце, де кожна могла б знайти свій досконалий образ випускниці чи нареченої, мами чи дружки, бізнес-леді чи birthday-girl. Наше натхнення – це наші клієнти, які з року в рік повертаються до наших магазинів за новими покупками, і це є найкращий результат нашої роботи.

about
about

Бренд OLYA MAK був заснований у 2015 році і від першого дня наполегливо працює над відточенням своєї майстерності,  щоб отримати неперевершений результат свого виробництва. Під час створення особливого вбрання важлива кожна деталь, і ми з великою відповідальністю ставимося до цього процесу. Над колекціями працює команда професійних дизайнерів, створюючи довершені вироби для наших клієнтів.

Кваліфіковані працівники: кравці, технологи, закрійники, конструктори, декоратори – вкладають свої вміння та душу в кожну модель. Для створення колекцій ми використовуємо новітні та високоякісні технології, впроваджуємо сучасні тренди, відточуючи виріб до найменших деталей.

OLYA MAK – це команда людей, об’єднаних однією ідеєю – створенням досконалого та унікального стилю жінки. Кожен працівник розділяє та підтримує нашу мету і щодня і робить свій вклад у розвиток бренду. OLYA MAK надає сучасний якісний сервіс, щоб клієнтка отримала не лише омріяне вбрання, але й найвищий рівень обслуговування.

about